Энциклопедія

У черговій книзі багатотомної серії наукових та художніх книг «Берег Овідія», присвячених Нижньому Придністров’ю, публікується перший енциклопедичний довідник Овідіопольського району Одеської області. Він складається з понад 1300 статей, присвячених історії району та окремим населеним пунктам, найяскравішим подіям його минулого, а також біографіям людей так чи інакше пов’язаних з краєм. В окремому розділі наведені природознавчі статті, підготовані екологом І.Т.Русєвим. Книга ілюстрована численними картами, планами і фотознімками.
Видання призначене історикам, етнографам, українознавцям, учням, студентам, аспірантам, викладачам вузів та коледжів, вчителям шкіл та гімназій і всім, хто цікавиться історією України, в першу чергу – мешканцям цього краю.
Карти і плани: С.С. Аргатюк, І.В. Сапожников
Символіка Овідіопольського району: В.В. Левчук
Фотознімки й ілюстрації: С.С. Аргатюк, В.В. Левчук, І.Т. Русєв, І.В. Сапожников
Рецензенти: професор, док. іст. н. А.В. Бойко ; доцент, канд. іст. н. А.В. Шабашов
Автори довідника продовжують пошукову роботу. Звертаємось до читачів с проханням надавати інформацію про цікаві події, видатних людей – уродженців Овідіопольського району та в цілому Ваші пропозиції по уточненню існуючих статей і написанню нових. Пропозиції Ви можете надіслати на електрону пошту: ovid2011@ukr.net або  зателефонувати за номером: 067-844-00-22.
Увіковічемо разом історію Овідіопольського району!
 
     
ДОПОВНЕННЯ ДО ЕНЦИКЛОПЕДІЇ: