Опис і Положення

про символіку ГО «Спілки митців «Берег Овідія»

Це Положення у відповідності до історичної традиції, чинного законодавства та сучасної міжнародної практики визначає правовий статус гербу Спілки, регламентує порядок його використання.

Опис гербу Спілки.

Основними елементами гербу Спілки є: розгорнута книга синього кольору, що підкреслює просвітницьку, культурно – освітню та видавничу діяльність організації. На тлі книги у нижній частині зображення розташовані палітра з пензлем та ліра,  у верхній частині – давньогрецька колона іонічного ордеру ( підтримка митців, краєзнавча робота, реставрація пам’яток, проведення пленерів, майстер – класів, виставкова діяльність). Над книгою розташований напис «Берег Овідія» грецьким шрифтом. Верхня композиція гербу – чайка і жовте сонце, які символізують рекреаційну  діяльність, проведення фестивалів, конкурсів.

Положення про символіку Спілки.

  1. Герб Спілки є символом організації, її офіційним атрибутом.
  2. Репродукування та тиражування гербу здійснюється у вигляді кольорового, чорно – білого об’ємного чи графічного зображення або довільною технікою виконання з різноманітних матеріалів.
  3. Зображення гербу використовується на печатці організації, на почесних грамотах, вітальних листах, пам’ятних адресах, на дипломах творчих премій, відзнаках престижу у сфері політики, благодійництва, культури та спорту тощо.
  4. Виключне право на використання гербу належить Спілці. Відповідальність за дотримання вимог щодо його використання покладається на голову Спілки.
  5. Не дозволяється без спеціальної згоди Спілки використання гербу у випадках непередбачених цим Положенням.